Prihlásiť
 055-64 444 51

Kniha jázd UniTrack Easy je od 2.1.2013 nahradená systémom UniTrack Fox

 UniTrack EasySystém  UniTrack Easy je plnohodnotná kniha jázd. Programovo vychádza zo systému UniTrack,  umožňuje sledovanie kompletnej prevádzky motorových vozidiel a pracovných strojov. Je určený zákazníkom citlivým na cenu, ktorí požadujú pri generovaní knihy jázd len sledovanie základných veličín a a nechcú platiť zbytočne za funkcie, ktoré nevyužijú.  Do vozidiel je montovaný komunikátor s integrovaným GPS prijímačom, zabudovanou GSM aj GPS anténou od nemeckého výrobcu FALCOM Wireless Communications GmbH.

Systém nie je určený iba veľkým spoločnostiam. Využívajú ho tiež malé a stredné podniky, ktoré vďaka plánovaniu jázd a ich následnej kontrole získajú značnú úsporu a tým aj náskok oproti konkurencii.

Vám sa stačí prihlásiť na náš server www.autoreport.sk  v akomkoľvek bežnom prehliadači prechádzať túto elektronickú knihu jázd, kde sú zaznamenané všetky nižšie uvedené údaje:

  • Čas začiatku a ukončenia jazdy
  • Miesto začatia a ukončenia jazdy
  • Prejdená vzdialenosť
  • Stav tachometra
  • rýchlosť vozidla
  • Rozlíšenie typu jazdy (súkromné x služobné)*
  • Tankovanie**
  • Vyhodnotenie spotreby paliva**
  • Editácia údajov**

*Len vozidlá s namontovaných prepínačom rozlíšenia jázd
**Len pomocou programu UniTrack Client

Užívateľ pomocou programu UniTrack Client môže tieto informácie samozrejme priamo na našom serveri editovať, postupne zobraziť, zlučovať atď. Program umožňuje doplnenie údajov o tankovaní pohonných hmôt ručne, alebo automatický import z elektronického výpisu nákupov PHM na kreditné karty.

Popis služby Autoreport tu.

Prihlásenie

Ochrana osobných údajov

Pracovná doba:

Po-Pi 8:00 - 16:30

Prevádzka Košice

tel.: 055 64 444 51

Zobraz mapu!

Prevádzka Prešov

od 1.9.2013 zrušená

 
 

Vyberte si z ponuky v SecarShope!

25. október 2021

Dodávka, montáž zabezpečovacích systémov do vozidiel a budov, elektro-príslušenstvo, protislnečné a ochranné fólie na sklá a karosérie. GPS monitoring áut. Secar Košice, s.r.o. - SecarShop

QR kód stránky

https://www.lojack.sk/ochrana-vozidiel/monitorovacie-systemy/30-unitrack-easy

Newsletter plný výhod

Akcie, zaujímavosti, zľavy, novinky,...

Prihlásiť sa na odber.

Prihláste sa do newslettra a získajte informácie o novinkách, super ponukách, akciách a zľavách.
Rešpektujeme Vaše súkromie. Kedykoľvek sa môžete odhlásiť.

GPS monitoring a ochrana vozidiel

Secar Košice s.r.o. sa teší na spoluprácu. Ponúkame produkty špičkovej kvality pre každého. Pri výbere zariadenia Vám radi pomôžu naši pracovníci a odporučia najvýhodnejší spôsob ochrany vozidla, domu, kancelárie,...Náš sortiment pre vozidla začína na blikajúcej LED dióde s tajným vypínačom a cez imobilizér, alarm, mechanický zámok riadiacej páky, alarm s diaľkovým hlásičom, Lo Jack, GSM sytémy a satelitné systémy sa dostaneme na špičku v zabezpečení vozidiel k systému GP Jack. Pre objekty je k dispozícii ucelený systém Jablotron, ktorý vo svojej ponuke obsahuje kompletný sortiment snímačov detekujúcich narušenie objektu, ale aj snímačov ochraňujúcich život a zdravie užívateľov objektu. V ponuke sú aj rôzne zariadenia pre domácu automatizáciu a klasické telefónne a GSM hlásiče signalizujúce narušenie a stav elektronického zabezpečovacieho zariadenia.