Prihlásiť
 055-64 444 51

Čierna skrinkaČierne skrinky do vozidiel

Čierne skrinky do vozidiel sú zariadenia, ktoré umožňujú zaznamenávať prevádzkové stavy vozidla počas jazdy. Napríklad gps polohu, rýchlosť, zrýchlenie (brzdenie) v troch osiach, zaznamenávajú audio a jeden alebo viac video kanálov. Sú ideálnym riešením pri dokazovaní v prípade nehody, napadnutia, alebo neoprávnenej jazdy

ECO-1702MobileEKO-1702Mobile 

Videorekordér  pre dopravné prostriedky, Integovaná kamera pre pohľad dopredu 170° a dovnútra 120°automobilu, CMOS, napájanie 5V/500mA IR zapnuté /300mA IR vypnuté, -15°C - 55°C /v aute/, nahrávanie 604x480 25obr./sek. dopredu, 640x480 15 obr./sek dovnútra, vyhľadávanie záznamu dátum,čas,obr, zvuk, GPS data, mikrofón,  uchytenie silikónová prísavka, nahrávanie Micro SDHC, ideálne pre taxi, nákladné autá , autobusy.

Čierna skrinka s GPS Smarty BX 1000 Plus

Smarty BX1000 Plus

Čierna skrinka do auta s integrovanou kamerou, 3G senzorom a GPS modulom slúži na zaznamenanie dôležitých udalostí na ceste počas jazdy (napr. autohavária, nebezpečné predbiehanie iného vozidla ...) alebo nahratie videa celej trasy jazdy (napr. cesta na dovolenku).

Prihlásenie

Pracovná doba:

Po-Pi 8:00 - 16:30

Prevádzka Košice

tel.: 055 64 444 51

Zobraz mapu!

Prevádzka Prešov

od 1.9.2013 zrušená

QR kód stránky

https://www.lojack.sk/autoprislusenstvo/cierne-skrinky-do-aut

Newsletter plný výhod

Akcie, zaujímavosti, zľavy, novinky,...

Prihlásiť sa na odber.

Prihláste sa do newslettra a získajte informácie o novinkách, super ponukách, akciách a zľavách.
Rešpektujeme Vaše súkromie. Kedykoľvek sa môžete odhlásiť.

Secar Košice s.r.o. sa teší na spoluprácu. Ponúkame produkty špičkovej kvality pre každého. Pri výbere zariadenia Vám radi pomôžu naši pracovníci a odporučia najvýhodnejší spôsob ochrany vozidla, domu, kancelárie,...Náš sortiment pre vozidla začína na blikajúcej LED dióde s tajným vypínačom a cez imobilizér, alarm, mechanický zámok riadiacej páky, alarm s diaľkovým hlásičom, Lo Jack, GSM sytémy a satelitné systémy sa dostaneme na špičku v zabezpečení vozidiel k systému GP Jack. Pre objekty je k dispozícii ucelený systém Jablotron, ktorý vo svojej ponuke obsahuje kompletný sortiment snímačov detekujúcich narušenie objektu, ale aj snímačov ochraňujúcich život a zdravie užívateľov objektu. V ponuke sú aj rôzne zariadenia pre domácu automatizáciu a klasické telefónne a GSM hlásiče signalizujúce narušenie a stav elektronického zabezpečovacieho zariadenia.