Prihlásiť
 055-64 444 51

Elektrické okná- súpravy, moduly a spínače

elektrický spínač ovládania okienUniverzálna súpravy elektrických okien s možnosťou sekvenčného ovládania a modulmi doťahovania okien sú určené skoro do všetkých druhov vozidiel ( + verzie pre FABIU a OCTAVIU), výrazne prispievajú k zvýšeniu komfortu vo vozidle.

MW 2(4) Interface pre doťahovanie dvoch (štyroch) elektrických okien

Interface pre doťahovanie dvoch elektrických okienAk sa Vám stáva, že zabudnete pootvorené elektrické okná, určite využiteje modul MW 2, ktorý pri zapnutí alarmu dotiahne 2 okná do hornej polohy. V prípade, že chcete obsluhovať 4 elektrické okná, odporúčame vám modul MW4. Eliminujete tým riziko vykradnutia vozidla, pretože aj jemne pootvorené okno je veľkým uľahčením práce pre zlodeja.

 

Vstavaná elektronika zabezpečuje dotiahnutie okien s ochranou motorčekov a poistkou pre ponechanie predmetu v okne.

Modul ovládania elektrických okien M WIN

Modul ovládania elektrických okien M WINKomfortný modul ovládania elektrických okien vozidla umožňuje zatvorenie štyroch elektricky ovládaných okien po aktivácií autoalarmu alebo komfortné jednodotykové ovládanie (nahor a nadol) dvoch elektrických okien vozidla spínačom.

  • SW UNI 2 - Univerzálna sada spínačov pre ovládanie predných elektrických okien TRACK KIT, sada obsahuje spínače, housing a kabeláž.
  • SW UNI 4Univerzálna sada spínačov pre ovládanie predných a zadných elektrických okien TRACK KIT, sada obsahuje spínače, housing a kabeláž
  • SW FABIA - Sada spínačov pre ovládanie predných elektrických okien vo vozidlách Škoda FABIA.

SW UNI 2

SW UNI 2 Spínač pre elektrické ovládanie okien

 

 

SW UNI 4

SW UNI 4 Spínač pre elektrické ovládanie okien

SW FABIA

SW FABIA Spínač pre elektrické ovládanie okien

 

Fabia kit- elektrické oknáOriginálne elektrické ovládanie predných okien pre Škodu Fabia I, jednoduchá montáž bez vŕtania, sada obsahuje 2 ks servomotorv s pohonným mechanizmom, kabeláž, záslepky, sada neobsahuje ovládacie spínače okien.

Sada je vhodná aj pre montáž do vozidla Volkswagen Polo, Seat Ibiza 2002-2008, Seat Cordoba 2002-2008.  

TRACK KIT

Univerzálne elektrické oknáElektrické  ovládanie predných okien vozidla, spojovací materiál, kabeláž, servomotory s prevodovým príslušenstvom, balenie neobsahuje ovládacie spínače okien. Odborne Vám namontujeme set elektrických okien a odporučíme Vám vhodný tvar a umiestnenie spínačov podľa typu vozidla.

Elektrické ovládanie okien TRACK KIT má udelený certifikát č. E27*10R-02-1208*00 vydaný Ministerstvom dopravy, pôšt a telekomunikácií Slovenskej republiky.

Prihlásenie

Ochrana osobných údajov

Pracovná doba:

Po-Pi 8:00 - 16:30

Prevádzka Košice

tel.: 055 64 444 51

Zobraz mapu!

Prevádzka Prešov

od 1.9.2013 zrušená

 
 

QR kód stránky

https://www.lojack.sk/autoprislusenstvo/elektricke-okna

Newsletter plný výhod

Akcie, zaujímavosti, zľavy, novinky,...

Prihlásiť sa na odber.

Prihláste sa do newslettra a získajte informácie o novinkách, super ponukách, akciách a zľavách.
Rešpektujeme Vaše súkromie. Kedykoľvek sa môžete odhlásiť.

Secar Košice s.r.o. sa teší na spoluprácu. Ponúkame produkty špičkovej kvality pre každého. Pri výbere zariadenia Vám radi pomôžu naši pracovníci a odporučia najvýhodnejší spôsob ochrany vozidla, domu, kancelárie,...Náš sortiment pre vozidla začína na blikajúcej LED dióde s tajným vypínačom a cez imobilizér, alarm, mechanický zámok riadiacej páky, alarm s diaľkovým hlásičom, Lo Jack, GSM sytémy a satelitné systémy sa dostaneme na špičku v zabezpečení vozidiel k systému GP Jack. Pre objekty je k dispozícii ucelený systém Jablotron, ktorý vo svojej ponuke obsahuje kompletný sortiment snímačov detekujúcich narušenie objektu, ale aj snímačov ochraňujúcich život a zdravie užívateľov objektu. V ponuke sú aj rôzne zariadenia pre domácu automatizáciu a klasické telefónne a GSM hlásiče signalizujúce narušenie a stav elektronického zabezpečovacieho zariadenia.