Prihlásiť
 055-64 444 51

Modul ovládania tempomatu CM7

Modul ovládania tempomatu CM7

Pre pohodlné ovládanie a nastavenie rýchlosti tempomatu slúži tento ovládací panel. Panel je určený pre montáž na kovový držiak a následne sa pripevní na palubnú dosku, alebo je možné ho priamo prilepiť obojstrannou lepiacou páskou na palubnú dosku.

 Do palubnej dosky je potrebné vyvŕtať otvor pre vodiče k ovládaču. Súčasťou balenia je konektor s farebným označením, ktorý slúži pre prepojenie s riadiacim modulom tempomatu AP500 AP80x, alebo AP900. Tento konektor sa zostaví (vložia sa piny), až po namontovaní ovládacieho panelu.

Modul má tri tlačidlá ktorými je možné:

 

  •     zapnutie/vypnutie tempomatu
  •     zvýšenie rýchlosti
  •     zníženie rýchlosti

 

S modulom je teda možné meniť nastavenú rýchlosť s krokom 2,5 km/hod alebo 1km/hod. Indikácia funkcie panelu je realizovaná LED svetlom a zvukovým znamením.
 

 

Prihlásenie

Ochrana osobných údajov

Pracovná doba:

Po-Pi 8:00 - 16:30

Prevádzka Košice

tel.: 055 64 444 51

Zobraz mapu!

Prevádzka Prešov

od 1.9.2013 zrušená

 
 

QR kód stránky

https://www.lojack.sk/autoprislusenstvo/tempomaty/53-ovladac-tempomatu-cm7

Newsletter plný výhod

Akcie, zaujímavosti, zľavy, novinky,...

Prihlásiť sa na odber.

Prihláste sa do newslettra a získajte informácie o novinkách, super ponukách, akciách a zľavách.
Rešpektujeme Vaše súkromie. Kedykoľvek sa môžete odhlásiť.

Secar Košice s.r.o. sa teší na spoluprácu. Ponúkame produkty špičkovej kvality pre každého. Pri výbere zariadenia Vám radi pomôžu naši pracovníci a odporučia najvýhodnejší spôsob ochrany vozidla, domu, kancelárie,...Náš sortiment pre vozidla začína na blikajúcej LED dióde s tajným vypínačom a cez imobilizér, alarm, mechanický zámok riadiacej páky, alarm s diaľkovým hlásičom, Lo Jack, GSM sytémy a satelitné systémy sa dostaneme na špičku v zabezpečení vozidiel k systému GP Jack. Pre objekty je k dispozícii ucelený systém Jablotron, ktorý vo svojej ponuke obsahuje kompletný sortiment snímačov detekujúcich narušenie objektu, ale aj snímačov ochraňujúcich život a zdravie užívateľov objektu. V ponuke sú aj rôzne zariadenia pre domácu automatizáciu a klasické telefónne a GSM hlásiče signalizujúce narušenie a stav elektronického zabezpečovacieho zariadenia.