Prihlásiť
 055-64 444 51

Mechanické zabezpečenie Defend Matic

defend-maticDefend Matic tvorí ešte komfortnejšiu ochranu pre náročnejších. Ste vodič, ktorý má rád svoje auto? Nechcete ho vystavovať riziku odcudzenia? Ručné zamykanie radiacej páky sa Vám už zdá príliš zdĺhavé a nekomfortné?

Zadovážte si Defend Matic. Pre jeho uzamknutie stačí iba ponechať radiacu páku v polohe spiatočky alebo v polohe parking v prípade vozidiel s automatickou prevodovkou. Po vypnutí zapaľovania sa radiaca páka automaticky uzamkne.

 

 

So zabezpečením vozidla Defend Matic bude Vaše auto ešte bezpečnejšie a ovládanie zámku mimoriadne pohodlné. 

Defend Matic typ CHIP sa aktivuje automaticky, do 30 sec od vypnutia zapaľovania. Deaktivácia sa vykonáva manuálne, dotykovým ovládačom DEFEND cez čítacie zariadenie, ktoré je umiestnené v pohodlnom dosahu vodiča. 
 
Defend Matic typ CARD sa aktivuje automatická pri vzdialení komunikačnej bezdotykovej karty eCARD DEFEND z dosahu prijímača riadiacej jednotky (cca 15 m) a do 50 sec od vypnutia zapaľovania. Deaktivácia je plne automatická návratom do dosahu prijímača riadiacej jednotky (cca 15 m).
O stave systému informuje svetelná dióda umiestnená v zornom poli vodiča.
 
Defend Matic KartaOd mechaniky k elektromechanike
Mechanické zabezpečenie vozidiel proti odcudzeniu sa stalo takmer samozrejmosťou u nových a tiež znovu predávaných vozidiel. Viac než 40% všetkých nových vozidiel je v dnešnej dobe vybavených mechanickým zámkom radenia.
Typy mechanických zabezpečení radenia sa z hľadiska konštrukcie, dizajnu, úžitkovej hodnoty pre spotrebiteľa a bezpečnosti líšia málo. Pritom je ponuka typov vozidiel a škála spotrebiteľov nesmierne široká.
Preto sa Defend rozhodol uspokojiť potreby svojich zákazníkov ponukou nových zariadení vychádzajúcich z osvedčeného zámku radenia ovládaného mechanicky o produkty, ktoré zvýšia komfort užívania a bezpečnosť vozidla.
Výsledkom sú elektronické a elektromechanické systémy, ktoré výrazne zvyšujú bezpečnosť znemožnením kopírovania ovládacieho kódu – dotykový ovládač DEFEND a bezdotyková karta eCARD DEFEND.

Prihlásenie

Ochrana osobných údajov

Pracovná doba počas Vianoc

Veselé vianoce
 

Po až Pi 8:00 - 16:30

 

24-31.12.2018 zatvorené

1.1.2019 zatvorené

 

So a Ne zatvorené


smyle vianoce

Pracovná doba:

Po-Pi 8:00 - 16:30

Prevádzka Košice

tel.: 055 64 444 51

Zobraz mapu!

Prevádzka Prešov

od 1.9.2013 zrušená

 
 

QR kód stránky

https://www.lojack.sk/ochrana-vozidiel/mechanicke-zabezpecenie/60-defendmatic

Newsletter plný výhod

Akcie, zaujímavosti, zľavy, novinky,...

Prihlásiť sa na odber.

Prihláste sa do newslettra a získajte informácie o novinkách, super ponukách, akciách a zľavách.
Rešpektujeme Vaše súkromie. Kedykoľvek sa môžete odhlásiť.

Secar Košice s.r.o. sa teší na spoluprácu. Ponúkame produkty špičkovej kvality pre každého. Pri výbere zariadenia Vám radi pomôžu naši pracovníci a odporučia najvýhodnejší spôsob ochrany vozidla, domu, kancelárie,...Náš sortiment pre vozidla začína na blikajúcej LED dióde s tajným vypínačom a cez imobilizér, alarm, mechanický zámok riadiacej páky, alarm s diaľkovým hlásičom, Lo Jack, GSM sytémy a satelitné systémy sa dostaneme na špičku v zabezpečení vozidiel k systému GP Jack. Pre objekty je k dispozícii ucelený systém Jablotron, ktorý vo svojej ponuke obsahuje kompletný sortiment snímačov detekujúcich narušenie objektu, ale aj snímačov ochraňujúcich život a zdravie užívateľov objektu. V ponuke sú aj rôzne zariadenia pre domácu automatizáciu a klasické telefónne a GSM hlásiče signalizujúce narušenie a stav elektronického zabezpečovacieho zariadenia.