Prihlásiť
 055-64 444 51

Predaj ukončený!!!

Autoalarm Magicar M871 AS

Diaľkový ovládač Magicar

Magicar M871 AS - dvojcestný autoalarm bez diaľkového štartu. Je to najčastejšie montovaný dvojcestný autoalarm s minimom reklamácii a opráv. Najčastejšou poruchou je rozbité sklíčko na ovládači cheeky.

Tento autoalarm Vám odporúčame yesyesyes.

Jedná sa o dvojičku alarmu Magicar M870 AS, avšak bez funkcie diaľkového štartu. Ak túto funkciu nebudete využívať, kúpou modelu M871 ušetríte, všetky ostatné bezpečnostné a komfortné funkcie ostávajú rovnaké. Prečo teda platiť za niečo čo nevyužijete?

Je vybavený množstvom bezpečnostných a komfortných funkcií, okrem osvedčených funkcií prináša aj viaceré vylepšenia a novinky. 

V porovnaní s priamym predchodcom M 100 AS, model Magicar M871AS prináša naviac:

  • zasielanie spätnej informácie od alarmu na všetky naprogramované 2-cestné diaľkové ovládače
  • viacúrovňovú indikáciu stavu batérie
  • výstup na smerovky cez výstražný trojuholník
  • dvojitý odomykací a uzamykací impulz
  • protiúnosovú funkciu

Ak vaše vozidlo používa fabrický alarm, ktorý nie je možné deaktivovať analogovým impulzom resp. korektným odomknutím vozidla a zároveň chcete zachovať jeho funkčnosť, je možné, že budete potrebovať špeciálnu verziu tohto alarmu rozšírenú o digitálnu zbernicu.

Magicar M871 A CAN BUS

Keďže sa jedná o dvojča alarmu Magicar M870AS, avšak bez funkcie diaľkového štartu, viac o tomto produkte sa dočítate v článku Magicar M870 AS - evolúciu nezastavíš

 

Prihlásenie

Ochrana osobných údajov

Pracovná doba:

Po-Pi 8:00 - 16:30

Prevádzka Košice

tel.: 055 64 444 51

Zobraz mapu!

Prevádzka Prešov

od 1.9.2013 zrušená

 
 

QR kód stránky

https://www.lojack.sk/ochrana-vozidiel/autoalarmy/dvojcestne-autoalarmy/magicar/16-magicar-m871-as

Newsletter plný výhod

Akcie, zaujímavosti, zľavy, novinky,...

Prihlásiť sa na odber.

Prihláste sa do newslettra a získajte informácie o novinkách, super ponukách, akciách a zľavách.
Rešpektujeme Vaše súkromie. Kedykoľvek sa môžete odhlásiť.

Secar Košice s.r.o. sa teší na spoluprácu. Ponúkame produkty špičkovej kvality pre každého. Pri výbere zariadenia Vám radi pomôžu naši pracovníci a odporučia najvýhodnejší spôsob ochrany vozidla, domu, kancelárie,...Náš sortiment pre vozidla začína na blikajúcej LED dióde s tajným vypínačom a cez imobilizér, alarm, mechanický zámok riadiacej páky, alarm s diaľkovým hlásičom, Lo Jack, GSM sytémy a satelitné systémy sa dostaneme na špičku v zabezpečení vozidiel k systému GP Jack. Pre objekty je k dispozícii ucelený systém Jablotron, ktorý vo svojej ponuke obsahuje kompletný sortiment snímačov detekujúcich narušenie objektu, ale aj snímačov ochraňujúcich život a zdravie užívateľov objektu. V ponuke sú aj rôzne zariadenia pre domácu automatizáciu a klasické telefónne a GSM hlásiče signalizujúce narušenie a stav elektronického zabezpečovacieho zariadenia.