Prihlásiť
 055-64 444 51

Predaj ukončený!!!

Autoalarm Magicar M870AS

Diaľkový ovládač Magicar

Magicar M870AS zaujíma pozíciu trhového lídra  v segmente dvojcestných analogových autoalarmov. Kompletná ponuka bezpečnostných a komfortných funkcií, vrátane diaľkového štartu, precíznosť vyhotovenia a spoľahlivosť garantujú pozíciu jednotky na trhu.

Magicar M870 AS je doposiaľ najlepšie vybaveným alarmom. A to nielen z hľadiska hardwareového vyhotovenia, ale aj spôsobu obsluhy a možností nastavenia. Zopár príkladov funkcií, ktoré tento alarm ponúka, a obmedzení funkčnosti u alarmov, ktorým práve tieto funkcie chýbajú.

  • Dvojitý odomykací / uzamykací impulz. Množstvo vozidiel dokáže zámky blokovať dvojpolohovo. Kým prvá poloha znamená uzamknutie vozidla, druhá blokuje samotný zámok. Alebo, odomknutie jedným impulzom by odomklo len vodičové dvere, druhý impulz odomkne zvyšné dvere. Dvojité impulzy na centrálne uzamykanie využíva viacero výrobcov s rôznou funkcionalitou, pokiaľ ale alarm neposkytuje dvojitý impulz je montáž do takýchto aut komplikovaná a funkčnosť  alarmu obmedzená.

  • odomknutie vozidla na moment diaľkového štartu. Množstvo automobilov nie je možné naštartovať, pokiaľ sú uzamknuté dvere. V takom prípade nie je možné využívať funkciu diaľkového štartu. M870 AS ale dokáže na krátku dobu auto odomknúť a následne zamknúť. Riadiaca jednotka vozidla teda povolí auto naštartovať, vozidlo je ale naďalej plne strážené.

  • deaktivácia otrasového snímača, resp. prídavných snímačov pri diaľkovom štarte - ľubovolne nastaviteľné. Ak takúto možnosť alarm neumožňuje, často nie je možné udržať vozidlo v diaľkovo naštartovanom režime, pretože dochádza k spúšťaniu poplachov a automatickému vypnutiu motora. Jedným z riešení je zníženie citlivosti alebo vypnutie vnútorných senzorov, čo však obmedzuje zabezpečenie vozidla. Magicar M870AS pritom umožňuje nastaviť maximálnu citlivosť snímačov, ktoré sa ale pri diaľkovom štarte deaktivujú.

  • naštartovanie vozidla pri poklese pod prednastavenú teplotu. Všetky lepšie vybavené alarmy s diaľkovým štartom už niekoľko rokov poskytujú funkciu overenia teploty v interiéry vozidla. Len najnovšia generácia alarmu Magicar vzájomne kombinuje sledovanie teploty v interiéry a diaľkový štart.

  • Keďže sa jedná o autoalarm s funkciou diaľkového štartu a súčasné vozidlá majú stále komplikovanejšiu elektroinštaláciu, odporúčame jeho montáž zveriť skúsenému montážnemu stredisku. Je bežné, keď kompletná montáž trvá 5 - 7 hodín.

Ak vaše vozidlo používa fabrický alarm, ktorý nie je možné deaktivovať analogovým impulzom resp. korektným odomknutím vozidla a zároveň chcete zachovať jeho funkčnosť, je možné, že budete potrebovať špeciálnu verziu tohto alarmu rozšírenú o digitálnu zbernicu.

Autoalarm Magicar M870 AS CAN BUS 

 

 

Prihlásenie

Ochrana osobných údajov

Pracovná doba:

Po-Pi 8:00 - 16:30

Prevádzka Košice

tel.: 055 64 444 51

Zobraz mapu!

Prevádzka Prešov

od 1.9.2013 zrušená

 
 

QR kód stránky

https://www.lojack.sk/ochrana-vozidiel/autoalarmy/dvojcestne-autoalarmy/magicar/15-magicar-m870as

Newsletter plný výhod

Akcie, zaujímavosti, zľavy, novinky,...

Prihlásiť sa na odber.

Prihláste sa do newslettra a získajte informácie o novinkách, super ponukách, akciách a zľavách.
Rešpektujeme Vaše súkromie. Kedykoľvek sa môžete odhlásiť.

Secar Košice s.r.o. sa teší na spoluprácu. Ponúkame produkty špičkovej kvality pre každého. Pri výbere zariadenia Vám radi pomôžu naši pracovníci a odporučia najvýhodnejší spôsob ochrany vozidla, domu, kancelárie,...Náš sortiment pre vozidla začína na blikajúcej LED dióde s tajným vypínačom a cez imobilizér, alarm, mechanický zámok riadiacej páky, alarm s diaľkovým hlásičom, Lo Jack, GSM sytémy a satelitné systémy sa dostaneme na špičku v zabezpečení vozidiel k systému GP Jack. Pre objekty je k dispozícii ucelený systém Jablotron, ktorý vo svojej ponuke obsahuje kompletný sortiment snímačov detekujúcich narušenie objektu, ale aj snímačov ochraňujúcich život a zdravie užívateľov objektu. V ponuke sú aj rôzne zariadenia pre domácu automatizáciu a klasické telefónne a GSM hlásiče signalizujúce narušenie a stav elektronického zabezpečovacieho zariadenia.