Prihlásiť
 055-64 444 51

Predaj ukončený!!!

Autoalarm Magicar M870 AS CAN BUS

Diaľkový ovládač MagicarMagicar M870 AS CAN BUS v sebe spája výhody dvojcestného autoalarmu s diaľkovým štartom a komunikáciu po digitálnej zbernici vozidla - CAN BUS. Takmer všetky nové vozidlá sú vybavené CAN BUS zbernicou, zapojenie tohto alarmu je teda veľmi jednoduché. Výhody CAN BUSového vyhotovenia však jednoduchou montážou nekončia.

 

Keďže alarm dokáže nie len čítať ale aj zapisovať na zbernicu vozidla, dokáže sa správať ako originálny fabrický alarm a tým využívať množstvo komponentov, ktorú  už v aute sú zamontované. Jedná sa napríklad o snímanie otvorených dverí, zapnuté zapaľovanie, využívanie klaksónu vozidla, ale aj aktiváciu a deaktiváciu autoalarmu Magicar M870 AS CAN BUS cez fabrické diaľkové ovládanie centrálu.

Podpora jednotlivých funkcií je závislá aj od možností komunikácie s vozidlom. Ak uvažujete o montáži do vozidla vždy pred tým ako začnete študovať funkcie a možnosti autoalarmu kontaktujte spoločnosť Secar, kde Vám technik poradí či je možné do vášho vozidla urobiť montáž diaľkového štartu, a ktoré funkcie alarmu umožní vozidlo vykonávať.


Stiahnúť zoznam podporovaných vozidiel.

 

Prihlásenie

Ochrana osobných údajov

Pracovná doba:

Po-Pi 8:00 - 16:30

Prevádzka Košice

tel.: 055 64 444 51

Zobraz mapu!

Prevádzka Prešov

od 1.9.2013 zrušená

 
 

QR kód stránky

https://www.lojack.sk/ochrana-vozidiel/autoalarmy/dvojcestne-autoalarmy/magicar/13-magicar-m870-as-can-bus

Newsletter plný výhod

Akcie, zaujímavosti, zľavy, novinky,...

Prihlásiť sa na odber.

Prihláste sa do newslettra a získajte informácie o novinkách, super ponukách, akciách a zľavách.
Rešpektujeme Vaše súkromie. Kedykoľvek sa môžete odhlásiť.

Secar Košice s.r.o. sa teší na spoluprácu. Ponúkame produkty špičkovej kvality pre každého. Pri výbere zariadenia Vám radi pomôžu naši pracovníci a odporučia najvýhodnejší spôsob ochrany vozidla, domu, kancelárie,...Náš sortiment pre vozidla začína na blikajúcej LED dióde s tajným vypínačom a cez imobilizér, alarm, mechanický zámok riadiacej páky, alarm s diaľkovým hlásičom, Lo Jack, GSM sytémy a satelitné systémy sa dostaneme na špičku v zabezpečení vozidiel k systému GP Jack. Pre objekty je k dispozícii ucelený systém Jablotron, ktorý vo svojej ponuke obsahuje kompletný sortiment snímačov detekujúcich narušenie objektu, ale aj snímačov ochraňujúcich život a zdravie užívateľov objektu. V ponuke sú aj rôzne zariadenia pre domácu automatizáciu a klasické telefónne a GSM hlásiče signalizujúce narušenie a stav elektronického zabezpečovacieho zariadenia.