GPS a GSM autoalarmy

GPS/GSM autoalarmy, alebo autoalarmy na mobil

GPS alarm Moderné technológie prinášajú nielen spoľahlivú ochranu vozidla, ale rozširujú aj jeho úžitkové vlastnosti. Autoalarmy s GSM komunikáciou sú schopné užívateľa informovať, veľmi podrobne na mobilný telefón, čo sa deje. Z mobilného telefónu možno s vozidlom komunikovať, zablokovať jeho použitie alebo dokonca ovládať.

Autoalarm CA 1803BT.CAN Athos

  Autoalarmy CA-1803BT.CAN ATHOS

GSM/GPS autoalarmCA-1803BT.CAN ATHOS - GSM/GPS autoalarm s pripojením na zbernicu CAN.  Verzia je určená do moderných vozidiel, ktoré obsahujú zbernicu CAN BUS (väčšina vozidiel vyrobených po roku 2006). Autoalarm je ovládaný originálnymi ovládačmi od vozidla.

Zoznam podporovaných vozidiel si môžete pozrieť TU, prípadne kompatibilitu vášho vozidla si môžete overiť aj na tomto odkaze (vyplňte prosím značku, typ a rok výroby vozidla).

Čítať ďalej: Autoalarm CA 1803BT.CAN Athos

Autoalarm CA 1803BT Athos

  Autoalarmy CA-1803BT Athos a CA-1803BT.WRC Athos

GSM/GPS autoalarmGSM/GPS autoalarm CA-1803BT Athos  českého výrobcu Jablotron kombinuje zabezpečenie vozidla, imobilizér a prenos poplachovej informácie na mobilný telefón. Autoalarm je možné ovládať vlastnými diaľkovými ovládačmi (režim RESET1), alebo možno využiť na jeho ovládanie pôvodné diaľkové ovládanie vozidla (režim RESET2). Ovládanie je možné aj z nastavených mobilných telefónov pomocou príkazových SMS správ alebo jednoduchým prezvonením (zdarma) a pomocou bezplatnej aplikácie na www.gsmlink.sk. . 

Modul GPS umožňuje presné sledovanie pohybu vozidla prostredníctvom satelitného systému. Informácie, ktoré sú poskytnuté z GPS, obsahujú údaje o zemepisnej šírke, zemepisnej dĺžke, nadmorskej výške a rýchlosti pohybu. Tieto údaje je možné získať SMS-kou ako webový odkaz, čo po kliknutí umožní v telefóne s pripojením na internet priamo zobraziť vozidlo na mape, alebo  sledovať pohyb vozidla pomocou webovej aplikácie www.gsmlink.sk.

Čítať ďalej: Autoalarm CA 1803BT Athos

Autoalarm CA 1802 Athos

Autoalarmy CA-1802 Athos a CA-1802WRC Athos.

GSM/GPS autoaparmGSM autoalarm je možné namontovať do vozidiel trojakým spôsobom. Pri verzii CA-1802 Athos je vozidlo ovládané dodanými ovládačmi autoalarmu. Verzia  CA-1802WRC ATHOS  dodávaná bez diaľkových ovládačov je ovládaná pomocou originálnych diaľkových ovládačov od vozidla, alebo ak už vo vozidle je inštalovaný továrenský autoalarm je možné ju zapojiť iba ako GSM pager (odošle poplach vyvolaný továrenským autoalarmom na mobilné telefóny majiteľa vozidla). Najčastejšie príslušenstvo k autoalarmu je CAN prevodník MCB-01 (u nových vozidiel povinné príslušenstvo) a polohový snímač CA-550. 

Čítať ďalej: Autoalarm CA 1802 Athos

Doplnkové informácie

Copyright © 2015 Secar Košice,s.r.o.. Všetky práva vyhradené.
Montáž zabezpečovacej techniky nám umožňuje licencia na prevádzkovanie TECHNICKEJ SLUŽBY č. PT 000330.
DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd