Autoalarm Magicar M871 A CAN BUS

Autoalarm Magicar M871 A CAN BUS

Diaľkový ovládač MagicarMagicar M871A - dvojcestný autoalarm bez diaľkového štartu, pripojiteľný na digitálnu zbernicu vozidla. Je to najčastejšie montovaný dvojcestný autoalarm s minimom reklamácii a opráv. Najčastejšou poruchou je rozbité sklíčko na ovládači cheeky. Tento autoalarm Vám odporúčame yesyesyes.

Jedná sa o dvojičku alarmu Magicar M870 AS CAN BUS, avšak bez funkcie diaľkového štartu. Ak túto funkciu nebudete využívať, kúpou modelu M871 ušetríte, všetky ostatné bezpečnostné a komfortné funkcie ostávajú rovnaké. Prečo teda platiť za niečo čo nevyužijete?

Takmer všetky nové vozidlá sú vybavené CAN BUS zbernicou, zapojenie tohto alarmu je teda veľmi jednoduché. Výhody CAN BUSového vyhotovenia však jednoduchou montážou nekončia.

Keďže alarm dokáže nie len čítať ale aj zapisovať na zbernicu vozidla, dokáže sa správať ako originálny fabrický alarm a tým využívať množstvo komponentov, ktorú  už v aute sú zamontované. Jedná sa napríklad o snímanie otvorených dverí, zapnuté zapaľovanie, využívanie klaksónu vozidla, ale aj aktiváciu a deaktiváciu autoalarmu Magicar M870 AS CAN BUS cez fabrické diaľkové ovládanie centrálu.


Stiahnúť zoznam podporovaných vozidiel.

Doplnkové informácie

Copyright © 2014 Secar Košice,s.r.o.. Všetky práva vyhradené.
Montáž zabezpečovacej techniky nám umožňuje licencia na prevádzkovanie TECHNICKEJ SLUŽBY č. PT 000330.
Our website is protected by DMC Firewall!