Ochrana objektov

V budovách je veľmi veľa vzácností, ktoré je potrebné chrániť. Dnes to už nie je len o zámkoch, mrežiach a trezoroch. Snahou spoločnosti Secar Košice je urobiť budovu inteligentnou, aby pri maximálnej ochrane minimálne zasahovala do života ľudí v nej. 

Firma Secar Košice sa špecializuje na dodávku a montáž elektronického zabezpečovacieho systému od spoločnosti JABLOTRON, ktorý umožňuje svojou variabilitou prispôsobiť ho na mieru mnohým používateľom. V ponuke máme aj  rôzne kamerové systémy s nahrávaním na pevny disk a vzdialeným prístupom cez web.

 

Ochrana budov

Ako si zabezpečiť dom, byt, alebo kancelárie?

Ochráňte svoj hrad!

Základom správnej voľby je vybrať si taký zabezpečovací systém, ktorý je navrhnutý na mieru práve Vám a aj v budúcnosti sa Vám prispôsobí. Prečo by ste mali nútiť starú mamu, aby pri príchode a odchode z domu zadávala nejaký kód na klávesnici, ktorú bez okuliarov ani nevidí, keď je to možné aj ináč.

Čítať ďalej: Ochrana budov

Systém Oasis 868 MHz

Domový poplachový systém Oasis 868 MHz

Aká je cena domu a alarmuOasis je profesionálny elektronický zabezpečovací systém, ktorý sa presne prispôsobí požiadavkám Vášho domu, bytu alebo firmy. O všetkom, čo sa vo Vašej domácnosti alebo firme deje, máte neustále prehľad prostredníctvom svojho mobilu alebo internetu. Podstatnú časť zabezpečovacieho systému teda už každý máte – Váš mobilný telefón. Udalosti z chráneného priestoru môžu byť odosielané aj bezpečnostnej službe, ktorá v prípade vlámania alebo požiaru zabezpečí okamžitý profesionálny zásah priamo na mieste.

Čítať ďalej: Systém Oasis 868 MHz

EYE-02 3G - GSM Bezpečnostná 3G kamera

EYE-02 3G - GSM Bezpečnostná 3G kamera a bezdrôtový alarm v jednom

EYE-02 3G - GSM Bezpečnostná 3G kamera a bezdrôtový alarm v jednomEYE-02-3G je zabezpečovacia a monitorovacia kamera komunikuje prostredníctvom GSM siete.  Zabudované interné  detektory umožňujú užívateľovi detegovať nežiaducu aktivitu v chránenom priestore.  Už v základnej výbave má nasledujúce snímače: 

 • PIR pohybový detektor - deteguje pohyb pomocou zmeny teploty vplyvom prítomnosti človeka v miestnosti
 • Detektor rozbitia skla - rozpoznávašpecifický zvuk rozbitia sklenenej výplne
 • Náklonový a otrasový detektor - sleduje akúkoľvek neoprávnenú zmenu polohy alebo natočenie kamery
 • Detektor pohybu v obraze - kamera deteguje zmeny scény tvorbou pravidelnýchsnímok a ich porovnávaním

  Čítať ďalej: EYE-02 3G - GSM Bezpečnostná 3G kamera

Podkategórie

 • Elektronické zabezpečovacie systémy Jablotron

  Elektronické zabezpečovacie systémy Jablotron

  Moderné elektronické zabezpečovacie systémy (ďalej EZS) Vám pomôžu nie len pri vlámaní do budovy, ale môžu Vás upozorniť na otvorené okno, dvere na terasu, včas varovať pri nepredvídanej udalosti ako je požiar, únik plynu, vody, alebo nevoľnosti člena rodiny. 

  Spoločnosť Jablotron je lídrom v oblasti bezdôtového zabezpečenia objektov.  V ponuke má samozrejme aj drôtové systémy. Veľmi výhodná je kombinácia drôtových a bezdrôtových prvkov na vybudovanie hybridného systému

  Spoločnosť Jablotron je výrobcom týchto EZS:

  Oasis Profi EYE 02 Azor

   

  Počet článkov:
  2

Doplnkové informácie

Copyright © 2015 Secar Košice,s.r.o.. Všetky práva vyhradené.
Montáž zabezpečovacej techniky nám umožňuje licencia na prevádzkovanie TECHNICKEJ SLUŽBY č. PT 000330.
Our website is protected by DMC Firewall!