Ochrana objektov

V budovách je veľmi veľa vzácností, ktoré je potrebné chrániť. Dnes to už nie je len o zámkoch, mrežiach a trezoroch. Snahou spoločnosti Secar Košice je urobiť budovu inteligentnou, aby pri maximálnej ochrane minimálne zasahovala do života ľudí v nej. 

Firma Secar Košice sa špecializuje na dodávku a montáž elektronického zabezpečovacieho systému od spoločnosti JABLOTRON, ktorý umožňuje svojou variabilitou prispôsobiť ho na mieru mnohým používateľom. V ponuke máme aj  rôzne kamerové systémy s nahrávaním na pevny disk a vzdialeným prístupom cez web.

 

Ochrana budov

Ako si zabezpečiť dom, byt, alebo kancelárie?

Ochráňte svoj hrad!

Základom správnej voľby je vybrať si taký zabezpečovací systém, ktorý je navrhnutý na mieru práve Vám a aj v budúcnosti sa Vám prispôsobí. Prečo by ste mali nútiť starú mamu, aby pri príchode a odchode z domu zadávala nejaký kód na klávesnici, ktorú bez okuliarov ani nevidí, keď je to možné aj ináč.

Čítať ďalej: Ochrana budov

Systém Oasis 868 MHz

Domový poplachový systém Oasis 868 MHz

Aká je cena domu a alarmuOasis je profesionálny elektronický zabezpečovací systém, ktorý sa presne prispôsobí požiadavkám Vášho domu, bytu alebo firmy. O všetkom, čo sa vo Vašej domácnosti alebo firme deje, máte neustále prehľad prostredníctvom svojho mobilu alebo internetu. Podstatnú časť zabezpečovacieho systému teda už každý máte – Váš mobilný telefón. Udalosti z chráneného priestoru môžu byť odosielané aj bezpečnostnej službe, ktorá v prípade vlámania alebo požiaru zabezpečí okamžitý profesionálny zásah priamo na mieste.

Čítať ďalej: Systém Oasis 868 MHz

EYE-02 3G - GSM Bezpečnostná 3G kamera

EYE-02 3G - GSM Bezpečnostná 3G kamera a bezdrôtový alarm v jednom

EYE-02 3G - GSM Bezpečnostná 3G kamera a bezdrôtový alarm v jednomEYE-02-3G je zabezpečovacia a monitorovacia kamera komunikuje prostredníctvom GSM siete.  Zabudované interné  detektory umožňujú užívateľovi detegovať nežiaducu aktivitu v chránenom priestore.  Už v základnej výbave má nasledujúce snímače: 

 • PIR pohybový detektor - deteguje pohyb pomocou zmeny teploty vplyvom prítomnosti človeka v miestnosti
 • Detektor rozbitia skla - rozpoznávašpecifický zvuk rozbitia sklenenej výplne
 • Náklonový a otrasový detektor - sleduje akúkoľvek neoprávnenú zmenu polohy alebo natočenie kamery
 • Detektor pohybu v obraze - kamera deteguje zmeny scény tvorbou pravidelnýchsnímok a ich porovnávaním

  Čítať ďalej: EYE-02 3G - GSM Bezpečnostná 3G kamera

DIGIPLEX EVO192 (EVO HD)

Paradox DIGIPLEX EVO192 zabezpečovacia ústredňa

Paradox DIGIPLEX EVO192 zabezpečovacia ústredňa

Systém vytvorený pomocou ústredne DIGIPLEX EVO poskytuje vysoký stupeň ochrany objektu. Dá sa dokonale prispôsobiť režimu v chránenom objekte, aby čo najmenšej zasahoval do života ľudí, ktorých má chrániť. Zbernicová štruktúra a možnosť rádiovej komunikácie minimalizujú potrebu hrubých montážnych prác.

Čítať ďalej: DIGIPLEX EVO192 (EVO HD)

Smanos X500

Set SMANOS X500

GSM/SMS zabezpečovací systém s čítačkou RFID

Set pre náročných. Obsahuje dotykovú klávesnicu priamo na ústredni. Tú môžete mať nainštalovanú na stene pri vchodových dverách alebo kdekoľvek budete chcieť. Používanie aplikácie, RFID čipov, diaľkových ovládačov alebo zadanie hesla na klávesnicu nikdy nebolo jednoduchšie.

Čítať ďalej: Smanos X500

Podkategórie

 • Elektronické zabezpečovacie systémy Jablotron

  Elektronické zabezpečovacie systémy Jablotron

  Moderné elektronické zabezpečovacie systémy (ďalej EZS) Vám pomôžu nie len pri vlámaní do budovy, ale môžu Vás upozorniť na otvorené okno, dvere na terasu, včas varovať pri nepredvídanej udalosti ako je požiar, únik plynu, vody, alebo nevoľnosti člena rodiny. 

  Spoločnosť Jablotron je lídrom v oblasti bezdôtového zabezpečenia objektov.  V ponuke má samozrejme aj drôtové systémy. Veľmi výhodná je kombinácia drôtových a bezdrôtových prvkov na vybudovanie hybridného systému

  Spoločnosť Jablotron je výrobcom týchto EZS:

  Oasis Profi EYE 02 Azor

   

  Počet článkov:
  2
 • Elektronické zabezpečovacie systémy Paradox

  Elektronické zabezpečovacie systémy Paradox

  Paradox Insight-aplikácia

  Život vylepšujúce technológie aj takto môžeme charakterizovať kanadskú spoločnosť Paradox. Od roku 1989 sa neutálou inováciou a kvalitou svojich produktov vypracoval na svetového lídra v oblasti zabezpečenia budov, ktorý dodáva svoje výrobky do 130 krajín sveta. Neustále sa meniace technológie nútia výrobcov prispôsobovať sa koncovému "mobilnému" zákazníkovi a umužniť mu dohľad a obsluhu zabezpečovacích systémov z ľubovoľného miesta. Odpoveďou na tento trend je Paradox InsightTM prvé integrované riešenie, ktoré ponúka HD video a audio monitoring s vynikajucimi zabezpečovacími možnosťami, umožňujúce  zákazníkovi vidieť a počuť čo sa deje,  chrániť jeho domov, alebo pracovisko kedykoľvek a kdekoľvek priamo zo svojho smartphónu. V prípade narušenia bezpečnosti, Paradox Insight ™ vizuálne poskytuje HD videa s vysokou kvalitou zvuku a udalostí pre verifikáciu, alebo policajné účely.

  Spoločnosť Secar Košice,s.r.o. Vám poradí pri výbere vhodného zabezpečovacieho systému Paradox, dodá a odborne ho namontuje, alebo pomôže so servisom už namontovaného zabezpečenia.

  Počet článkov:
  1
 • EZS Smanos

  SMANOS - Alarm vyrobený do moderného sveta

  SMANOS -alarm vyrobený do moderného sveta.SECAR sa stal v roku 2015 autorizovaným dodávateľom systému Smanos pre Slovenskú a Českú republiku. Naša spoločnosť ponúka systém, inštaluje alarmy certifikovanými technikmi a poskytuje bezpečnostné služby.

  Počet článkov:
  4

Doplnkové informácie

Copyright © 2016 Secar Košice,s.r.o.. Všetky práva vyhradené.
Montáž zabezpečovacej techniky nám umožňuje licencia na prevádzkovanie TECHNICKEJ SLUŽBY č. PT 000330.
DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd