CA-2103 Athos GSM/GPS autoalarm

Jablotron CA-2103 Athos GPS alarmNová generácia GSM/GPS autoalarmu s podporou inštalácie do vozidiel s CAN zbernicou. Okrem stráženia vstupov do vozidla, ako sú dvere, kufor a kapota, možno inštaláciu rozšíriť až o 24 bezdrôtových detektorov série JA-18x.

 

 

Čítať ďalej...

Zlodejom nedáte šancu ak si dáte namontovať GPS systém od spoločnosti Secar,
a tým účinne zvýšite šancu na dohľadanie.

Garantovaná spoľahlivosť

Veľa ľudí je možno voči GPS skeptických, ale z našich bohatých skúseností tým, že dohľadanie sa vykonáva okamžite veľmi ovplyvní výsledok a samotné úspešné dohľadanie. Ak niekto zariadenie nájde a pokúsi sa ho znefunkčniť zaznamená poslednú polohu a smer, ale zvyčajne je už neskoro a vozidlo je zaistené v blízkom okolí alebo priamo na mieste vyslania signálu.

Čítať ďalej...

GPS lokalizátor pre motocykle s 12mes. službou MOTO Loc EU 12

GPS lokalizátor pre motocykleJedinečný sofistikovaný systém určený na online GPS lokalizáciu a zabezpečenie motocyklov, motorových štvorkoliek, cestných alebo snežných skútrov a podobných vozidiel.

Čítať ďalej...

Motoalarm KEETEC TS MOTO

Diaľkový ovládač TS MOTKEETEC TS MOTO – motoalarm s plávajúcim kódom – obsahuje 2ks diaľkových ovládačov a polohový snímač s nastaviteľnou citlivosťou.

Čítať ďalej...

TS IMO Bezkontaktný imobilizér

Diaľkový ovládač (prívesok)Bezkontaktný 2-okruhový imobilizér KEETEC s dosahom detekcie až 20m. Slúži na zvýšenie ochrany vozidla proti naštartovaniu neoprávnenou osobou. Deaktivácia imobilizéra pomocou diaľkového ovládača alebo E-karty.

Čítať ďalej...
 • Vozidlá

  Vyberte si z bohatej ponuky elektronických a mechanických  zariadení na zvýšenie komfortu jazdy a ochranu pasažierov a vozidla. 

  Poč. kanálov noviniek :
  1
  • GPS monitoring vozidiel

   Vyhľadávacie a monitorovacie GPS systémy GP/Euro-Jack, Lo-Jack, Unitrack, Unitrack Easy, GPS CarWeb

   Poč. kanálov noviniek :
   1
  • Autoalarmy

   SirénaNavštívte strediská spoločnosti Secar Košice, s.r.o., kde Vám dodáme a odborne namontujeme autoalarm, alebo urobíme revíziu už namontovaného autoalarmu s vydaním platného osvedčenia pre poisťovne. V ponuke sú značky Fandor, Jablotron, Keetec, Magicar, Mistrál Max, Meta, Cobra,... Servis a demontáže starých alarmov z vozidiel (Excaliber, Moss, Avital, Cliford,...)

   Poč. kanálov noviniek :
   1

Doplnkové informácie

Copyright © 2016 Secar Košice,s.r.o.. Všetky práva vyhradené.
Montáž zabezpečovacej techniky nám umožňuje licencia na prevádzkovanie TECHNICKEJ SLUŽBY č. PT 000330.
DMC Firewall is a Joomla Security extension!