Vyššie

Maloobchod

V cenníkoch sú udávané maloobchodné ceny s DPH. Ak sa produkt predáva aj s montážou, zobrazená celková cena je tiež uvádzaná s DPH.

 

UPOZORNENIE: Prezerať a sťahovať cenníky je umožnené len registrovaným užívateľom.

Aktuálny užívateľský cenník celého sortimentu Jablotron.

Cenník je vo formáte XLS a obsahuje makrá, ktoré nemusíte povoliť. Otvorte súbor na čítanie, do zvýraznených buniek je možné zapisovať počet jednotlivých prvkov zabezpečovacieho systému. Po zadaní počtu všetkých prvkov je možné kliknutím na šípku filtra zrušiť zobrazenie prázdnych buniek a takto vytvoriť jednoduchú objednávku na vytlačenie. V spodnej časti sa zobrazuje celková cena objednaného tovaru. Vyplňte Vaše kontaktné údaje, uložte si objednávku a pošlite nám takto uložený súbor kliknutím na e-mail uvedený v spodnej časti cenníka.

Aktuálny užívateľský cenník celého sortimentu Jablotron.

Cenník je vo formáte pdf.

Cenník montážných prác KEETEC

Doporučený cenník montážnych prác pre koncového užívateľa vo formáte PDF, cenník platný od 1. 2. 2013 bol vydaný distribútorom produktov značky KEETEC.

Spoločnosť Secar Košice, s.r.o. si vyhradzuje právo meniť doporučené ceny montáži produktov Keetec, hlavne pri špeciálnych požiadavkách, luxusných a u nás exotických značkách vozidiel.

Cenník služby Secar Dispečing 2012

V cenníku sú poplatky za služby spojené s vyhladávaním a monitorovaním vozidiel pracovníkmi dispečingu spoločnosti Secar, s.r.o.  Za uvedené služby sa platí ročne, pri podpise zmluvy sa účtuje suma do konca kalendárného roka. Pri zrušení zmluvy, alebo predaji vozidla sa vracia čiastka za počet nevyčerpaných mesiacov.

Maloobchodný cenník-vozidlá

Kompletný cenník v pdf.

Maloobchodný cenník-vozidlá

Cenník je uložený v xls formáte.

 
 
Powered by Phoca Download

Doplnkové informácie

Copyright © 2014 Secar Košice,s.r.o.. Všetky práva vyhradené.
Montáž zabezpečovacej techniky nám umožňuje licencia na prevádzkovanie TECHNICKEJ SLUŽBY č. PT 000330.
DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd