Fólie pre Vaše auto

 Autofólie 

Značkové fólie Llumar

Tónovanie skiel automobilov fóliami LLumar znamená vylepšenie celkového vzhľadu vozidla a komfortu v interiéri. Fólia bráni prestupu tepelnej zložky slnečného žiarenia do vozidla, čím spoluvytvára vyrovnané rozloženie teplôt v interiéri a zvyšuje sa účinok klimatizácie. Fólie obmedzujú priehľad do vozidla, čím zaisťujú súkromie Vám a zabraňujú pohľadu na veci uložené vo vnútri vozidla. Fólia chráni pasažierov pred  úlomkami skla, najmä pri bočných nárazoch. Bezpečnostné fólie poskytujú veľmi odolnú ochranu pred vykradnutím auta cez okno.

Na trhu je obrovský počet fólií od mnohých výrobcov v rôznych cenových reláciach.
devil Poznámka pre majiteľov  s "no name fóliami" na vozidle a väčšinou aj falošným osvedčením o montáži: "Ostrániť sa to dá, ale je to práca zdĺhavá, náročná a bez chémie je to možné len zriedka. Treba  rátať so sumou cca 50 až 200 €. Mám aj dobrú správu, niektoré sa začnú odlepovať  samé. "enlightened 

Pri fóliách značky LLumar máte istotu, že časom nezmení farbu, nepopraská, neodlepí sa a neostanú na nej škrabance od sťahovania okna. Ďalším dôležitým krokom je správna montáž. V spoločnosti Secar sú pri lepení fólií používané špeciálne mechanické a chemické prípravky určené na lepenie a čistenie skiel. Vyberacie sklá sú z vozidlá vybrané, aby sa dalo sklo dokonale vyčistiť a fólia obrezať tesne po okrajoch skla. Po naformovaní fólie pomocou tepla, aby jej tvar zodpovedal zakriveniu skla sa na fóliu a sklo nanesie špeciálny prípravok a fólia sa nalepí. Sklá, ktoré sú vo vozidle nalepené samozrejme nevyberáme.  

stupne LLumar

Tónovacie fólie

Na predné sklá je dovolené lepiť iba bezpečnostnú fóliu. Na zadné skla je možné si vybrať z niekoľkých farieb a sily zafarbenia fólie. Najobľúbenejšie sú fólie AT 05 (15) GR SR HPR, ktoré si na auto vyberie až 95% zákazníkov. Tieto fólie najlepšie naplnia Vaše očakávania čo sa týka vzhľadu, parametrov a trvanlivosti.  Vo vozidle udržiavajú príjemný tieň aj za najväčšej horúčavy a opticky neskresľujú výhľad z vozidla.

Poloreflexné fólie

porovnanie folie

Tieto fólie sú určené pre tých, ktorí nechcú z rôznych príčin meniť farbu skla, alebo sa obávajú zhoršenia výhľadu z vozidla. Fólie aj napriek tomu, že ich na vozidle nevidno ho dokonale ochánia pred účinkami tepelnej zložky slnečného žiarenia a UV lúčmi. Na vozidlá odporúčame len fóliu PP 35 LU SR HPR. Pri autách, kde je anténa autorádia integrovaná do zadného skla je potrebné rátať so znížením jeho citlivosti.

Bezpečnostné fólie

Ich prioritou je ochrániť sklo pred robitím a zamedziť vykradnutie auta cez sklo. Druhou veľmi dôležitou úlohou je zadržať úlomky skla pri autonehode a neumožniť vypadnutie časti tela z vozidla cez rozbité okno, čo je časta príčina umrtia. Hlavne pri bočných nárazoch sú úlomky letiacého skla veľmi nebezpečné (pozrite si video ).

 

Ochrana pred bočným nárazom do vozidla (EN)

Ochrana pred vykradnutím vozidla (RU)

 

Ochrana pred bočným nárazom do vozidla (RU)

 

Technické parametre ⇒⇒⇒

 

Doplnkové informácie

Copyright © 2016 Secar Košice,s.r.o.. Všetky práva vyhradené.
Montáž zabezpečovacej techniky nám umožňuje licencia na prevádzkovanie TECHNICKEJ SLUŽBY č. PT 000330.
DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd