Fólie Llumar

LLumar® je registrovaná značka fólií na sklá a jej výrobcom je anglická firma CPFilms U.K. Je to najväčší výrobca týchto typov fólií na svete a má niekoľko výrobných závodov v USA a Anglicku. Fólie LLumar® pre Vás nainštalujú naši technici, ktoré sú každoročne školené špecialistami od výrobcu. Je množstvo výhod prečo zvoliť fóliu LLumar®:Fólie LLUMAR

 • Vysokoodolná vrstva proti poškriabaniu fólie s patentovaným lepidlom.
 • Farbiaca prísada je pridávaná priamo do hmoty a nie len na povrch alebo do lepidla, ako je to u väčšiny výrobcov iných značiek. Predlžuje sa tak životnosť a stabilita fólie voči UV lúčom.
 • Držiteľ  ISO 9002.
 • Vyše 70 typov fólií na rôzne použitie.
 • Atesty Ministerstva zdravotníctva, Ministerstva dopravy, pôšt a telekomunikácií, požiarny atest.
 • Údržba a životnosť fólií LLumar® je preverená nielen vyše 30 ročnými skúsenosťami, tisíckami spokojných zákazníkov skutočne po celom svete ale aj istotou 5 až 10 ročnej záruky v závislosti od typu fólie na praskanie, delamináciu a odlepovanie.
 • Poradenská činnosť je samozrejmosťou, spočívajúca v doporučení najvhodnejšieho typu fólií s ohľadom na svetelné, tepelné, bezpečnostné, technické a v neposlednej miere aj finančné možnosti zákazníka.

 

Fólie pre Vaše auto

 Autofólie 

Značkové fólie Llumar

Tónovanie skiel automobilov fóliami LLumar znamená vylepšenie celkového vzhľadu vozidla a komfortu v interiéri. Fólia bráni prestupu tepelnej zložky slnečného žiarenia do vozidla, čím spoluvytvára vyrovnané rozloženie teplôt v interiéri a zvyšuje sa účinok klimatizácie. Fólie obmedzujú priehľad do vozidla, čím zaisťujú súkromie Vám a zabraňujú pohľadu na veci uložené vo vnútri vozidla. Fólia chráni pasažierov pred  úlomkami skla, najmä pri bočných nárazoch. Bezpečnostné fólie poskytujú veľmi odolnú ochranu pred vykradnutím auta cez okno.

Čítať ďalej: Fólie pre Vaše auto

Komfort a úspory energie pre váš domov

S tepelno izolačnými fóliami LLumar šetrite energiu.

Okná sú dôležitou súčasťou každej budovy. Na zateplenie stien sme si už zvykli, ale že sa dajú zatepliť aj okná ešte nie. S fóliami od spoločnosti LLumar to je možné. Spoločnosť LLumar tvrdí, že po nalepení fólií na okná, sa môžu celkové náklady na energie v domácnosti znížiť o 40% a v úradoch o 15%.  Pre našu zemepisnú polohu to bohužiaľ nie je až také ružové, ale usporiť sa dá. Ak predpokladáme, že najčastejšie sú na naších budovách okná s čírim dvojsklom je po nalepení fólie možná  priemerná úspora od 4 do 8% ročne. 

 

Čítať ďalej: Komfort a úspory energie pre váš domov

Dekoratívne okenné fólie pre Váš dom

Pridajte si štýl a súkromie

Dekoratívne fólie

Dekoratívne sklá v interiéri domácnosti pôsobia pozoruhodným a luxusným dojmomom. Leptané, pieskované, gravírované a dekoratívne sklá majú veľkú nevýhodu v tom, že sú pomerne drahé, ťažké, zle sa udržiavajú, čistia a zmena dekoru je viac-menej nemožná. Nehovoriac o tom, že ak sa nejaké sklo po čase rozbije zohnať rovnaký vzor je veľký problém. 
Všetky tieto problémy vyriešia dekoratívne fólie LLumar dodávané spoločnosťou Secar Košice za zlomok ceny leptaných skiel.

Čítať ďalej: Dekoratívne okenné fólie pre Váš dom

Podkategórie

 • Fólie pre budovy

  Fólie sú dobrá vec

  Pomocou fólií môžete jednoducho a rýchlo za primeranú cenu riešiť mnohé problémy v budove, alebo ju jednoducho len skášliť. Fólie v budovách môžete využiť na zvýšenie tepelnej pohody, úsporu energie, zvýšenie súkromia, zabrániť nechceným pohľadom, výrazne zvýšiť odolnosť skla pred rozbitím, chrániť predmety pred poškodením a dizajnovo dotvoriť interiér.

  Počet článkov:
  2

Doplnkové informácie

Copyright © 2016 Secar Košice,s.r.o.. Všetky práva vyhradené.
Montáž zabezpečovacej techniky nám umožňuje licencia na prevádzkovanie TECHNICKEJ SLUŽBY č. PT 000330.
DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd