V tejto kategórii Vám budeme prinášať zaujímavé zistenia a články, ktoré by Vám mali pomôcť pri správnom rozhodovaní a zorientovaní sa v danej téme.

Vyhľadávacie systémy do vozidiel

Vyhľadávanie odcudzených vozidiel

Zabezpečenie vozidiel

Vyhľadávacie systémy umožňujú dohľadať "stratený - ukradnutý" objekt. Pričom pri vyhľadávaní je dôležité mať informáciu o tom kde sa objekt (vozidlo) nachádza, prípadne či  je v pohybe. Na zistenie týchto informácií je potrebné aby hľadané vozidlo malo nainštalovaný vyhľadávací systém so Satelitnou GPS technológiou, rádiolokačnou technológiou alebo ich kombináciou. Obe tieto technológie prostredníctvom GSM,  prípadne rádio siete zabezpečia prenos informácie z hľadaného vozidla na určené miesto.
Určeným miestom môže byť samotný majiteľ vozidla, alebo bezpečnostná firma, ktorá má oprávnenie na túto činnosť. Spoločnosť SECAR ponúka svojim klientom služby oboch technológií s aktívnym alebo pasívnym vyhľadaním. 

Čítať ďalej: Vyhľadávacie systémy do vozidiel

Test na vyhľadanie ukradnutého motorového vozidla

Test na vyhľadanie ukradnutého motorového vozidla

zlodej auta

O zabezpečovacích systémoch sa toho za posledné roky veľmi veľa popísalo, hovorilo a rozpisovať základné princípy v tomto článku nemá význam. Predstava o tom, že montážou zabezpečovacieho zariadenia do vozidla je všetko vyriešené je mýlna a priam naivná. Všetky bez rozdielu potrebujú pravidelnú údržbu a všetky vyžadujú spoluprácu všetkých zainteresovaných (majiteľa, montážnu firmu, políciu, prípadne bezpečnostnú firmu). Ak ktorýkoľvek zo zainteresovaných nebude mať záujem spolupracovať pri riešení problematiky krádeží motorových vozidiel, zostane to vždy len na akejsi "náhode".

Čítať ďalej: Test na vyhľadanie ukradnutého motorového vozidla

Ako prebieha montáž

Ako prebieha montáž?

montáž

Pri prvom kontakte sa zákazník dozvie základné informácie o vybranom výrobku a orientačné údaje o časovej postupnosti realizácie a cene danej montáže. Pri špecifických požiadavkách sa dohodne obhliadka a následne sa stanoví výška zálohy, poprípade podpíše Zmluva o dielo. Našou snahou je namontovať zabezpečovacie zariadenie alebo iný produkt do auta, alebo nehnuteľnosti za jeden pracovný deň. 

 

Čítať ďalej: Ako prebieha montáž

Čo Vám odporúča firma Secar?

Ako zabezpečiť svoju domácnosť a čo Vám odporúča firma Secar?

Zabezpečenie domu

Kde je tá doba, keď plot slúžil hlavne na to, aby sa hydina nerozutekala do okolia, alebo si na nej nepochutnal susedov pes a dvere s oknami najmä ako ochrana pred počasím? Nie je to až tak dávno, že ak sa išlo do obchodu, alebo záhrady tak sa primklo (dvere sa zamkli z vonku a kľúč ostal v zámke) a keď sa odchádzalo z domu na dlhšiu dobu, tak kľúč najčastejšie končil pod rohožkou, kvetináčom, kachličkou, alebo na inom podobne bezpečnom mieste. Keďže doba v ktorej kradnúť bola hanba pre celú rodinu na niekoľko generácii a zlodej bol len odkundes, s ktorým nikto nechcel nič mať je dávno preč. Ako to vyzerá tak sa ani tak skoro nevráti, preto je potrebné začať sa venovať podrobnejšie problematike ochrany rodiny a majetku. 

Čítať ďalej: Čo Vám odporúča firma Secar?

Doplnkové informácie

Copyright © 2016 Secar Košice,s.r.o.. Všetky práva vyhradené.
Montáž zabezpečovacej techniky nám umožňuje licencia na prevádzkovanie TECHNICKEJ SLUŽBY č. PT 000330.
DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd