Protector 850SK

Protector 850SK

Protektor 850SKAntiradar Protector je novinkou roku 2012, je určený pre pevné zabudovanie - skrytú montáž do vozidla. Je to v súčasnosti najlepší komplexný antiradar pre Slovenskú republiku. Antiradar Protector využíva radarové technológie svetovej jednotky výrobcu BELTRONICS, vyznačuje sa tak najvyššou citlivosťou pri detekcii mikrovlnných radarov a absolútnym minimom falošných poplachov, pričom túto technológiu dopĺňa niekoľkými zásadnými inováciami. 

Samozrejmosťou je tiež detekcia inak nedetekovateľných fixných meračov rýchlosti (napr. stacionárnych meračov a neslávne známeho úsekového merania). V neposlednom rade je tento antiradar "legálny" vo všetkých štátoch sveta.

Výhody Protector 850SK:
Vynikajúca detekcia 10/10Minimum falošných poplachov 9/10Absolútne diskrétny100% presnosť GPS databázy pevných radarovPrecízne technické spracovanie a jednoduché ovládanieAntiradar a zároveň antilaser - možnosť kombinácie s rušičkouDoplnkové funkcie ako parkovací asistent, kniha jázd pre účtovnú evidenciu vozidielMožnosti deaktivácie niektorých funkcií – Protector je legálny!

Užívateľské rozhranie:
Antiradar Protector ako jediný komunikuje plne v slovenskom jazyku a jeho ovládanie je jednoduché a intuitívne aj pre úplných laikov. Po vložení pamäťovej karty z antiradaru do počítača môžete nastavenia Vášho antiradaru pohodlne a jednoducho prispôsobiť Vašim požiadavkám.
Balenie Protektor 850SK
Absolútne diskrétne:
Obrovskou prednosťou antiradaru Protector je abscencia rôznych displejov a ďalších dizajnovo rušivých prvkov, ktoré sú užívateľským rozhraním antiradaru Protector jednoducho prekonané. Vo vozidle máte len jedno malé ovládacie tlačidlo a ak by ste o ňom nevedeli, v interiéri ho ani sami nenájdete.

GPS databázy:
Antiradar Protector disponuje najpokročilejšími funkciami GPS, pričom dokáže inteligentne a včas vyhodnocovať rýchlosť vozidla a tej prispôsobovať vzdialenosti varovania na miesta, ktoré vyžadujú vašu pozornosť. Navyše ako jediný obsahuje stopercentnú, presnú a hlavne jednoducho aktualizovateľnú databázu všetkých fixných radarov v SR. Samozrejmosťou je možnosť pridať si za jazdy vlastné miesto a ozajstní "fajnšmekri" môžu databázu uloženú na SD karte ľubovoľne meniť alebo jednoducho importovať vlastnú databázu.

Nikdy viac na červenú / Red Light Camera Rejection:
Už nikdy sa Vám nestane, že nestihnete oranžovú! Databáza obsahuje miesta, kde je vykonávaná automatická kontrola jazdy na červenú a pred daným miestom tak budete vždy včas informovaní.

Kniha jázd / Mileage Log:
Antiradar Protector nepretržite ukladá nielen všetky svoje prevádzkové údaje, radarové poplachy a ďalšie dôležité informácie, ale aj kompletné informácie o polohe a rýchlosti vozidla a vďaka týmto údajom v spojení s programom pre tvorbu knihy jázd je skvelým pomocníkom pre účely daňovej evidencie, čo mnohým ľuďom ušetrí množstvo času. Samozrejmosťou je možnosť voľby služobných alebo súkromných jázd.Protector 850SK je plne kompatibilný s elektronickou knihou jázd Speedy od spoločnosti KAMAR software.

Kontrola správnosti funkcie radarov / PoliceCheck:
Teraz už nekontroluje polícia Vás, ale Vy políciu! Prišla Vám pokuta za prekročenie rýchlosti a nie ste si istí, či ste sa priestupku skutočne dopustili? Aj radary môžu robiť chyby! Behom niekoľkých sekúnd po vložení SD karty z Vášho antiradaru do PC zistíte, akou rýchlosťou sa Vaše vozidlo pohybovalo a či sa v predmetnú dobu vôbec nachádzalo na údajnom mieste zmerania. Samozrejmosťou sú tiež údaje o tom, či sa na danom mieste skutočne rýchlosť merala.

Jednoduché nastavenie a aktualizácie cez PC:
Chcete si byť naozaj istí aktuálnosťou Vašej databázy fixných hrozieb? Nie je nič jednoduchšie ako vložiť pamäťovú kartu z Vášho antiradaru do PC a všetky ďalšie kroky priložený Progam urobí za Vás.

Nastavenie antiradaru pre jazdu v cudzine:
Neexistuje jednoduchšie riešenie, jednoduchým stlačením tlačidla prepínate medzi nastavením radarových pásiem pre SR a Európu. O zvolenom nastavení ste samozrejme hlasovo informovaní, takže sa nemôže stať, že by ste omylom zvolili zlé pásma.

Redukcia falošných poplachov / EnhancedFalsingRejection:
Antiradar Protector vďaka unikátnym algoritmom v SR prakticky nemá falošné poplachy. V cudzine, kde niektoré radarové pásma používané na meranie rýchlosti sú často zdieľané aj s inými systémami, sa s konvenčnými antiradarmi často stáva, že antiradar ohlási radarový poplach, aj keď žiadny radar nie je nablízku. Unikátna funkcia antiradaru Protector si poradí aj s týmto problémom a vďaka trom dôsledne navrhnutým režimom filtrácie zabezpečuje včasnú detekciu pri zachovaní vysokej odolnosti voči falošným poplachom.

Radarová ochrana / RadarConnect:
V krajinách, kde je používanie radarových detektorov dovolené, Vás antiradar Protector na policajný radar vždy včas upozorní. Osvedčená a v tomto produkte ešte vylepšená technológia svetovej jednotky Beltronics posúva úroveň detekcie radarov zase o úroveň vyššie a vy sa na tento antiradar môžete 100% spoľahnúť.

Laserová ochrana / LaserConnect:
Protector vie ako jediný na svete priamo komunikovať s najznámejšími modelmi laserových rušičiek. Voliteľne Vám teda zabezpečí 100% laserovú ochranu. Samozrejmosťou je možnosť pohodlnej a okamžitej deaktivácie funkcií rušičky a tým aj "legalizácie" napríklad pre cestu do regiónov, kde je ich použitie zakázané. Vo väčšine krajín EÚ nesmie rušička byť v "prevádzky-spôsobilom stave" alebo nesmie byť "používaná", pričom jej vlastnenie nie je zákonom zakázané.

Úsekové meranie / Section cameras:
Najčastejšie postihy za prekročenie rýchlosti sú práve z úsekových meraní. S Protectorom budete vždy a včas varovaní a v prípade prekročenia rýchlosti budete náležite informovaní.

Legálny po celom svete / WorldWideLegal:
Cestujete do krajín, kde je použitie antiradaru zakázané? Pohodlne, behom niekoľkých sekúnd môžete deaktivovať funkcie antiradaru a využívať len legálne funkcie ako je "kniha jázd" alebo "GPS body záujmov". Tým Váš antiradar 100% legalizujete a uvediete do súladu s legislatívou platnou vo väčšine európskych krajín.

SpeedSelect:
Antiradar Protector disponuje unikátnou kombináciou funkcií, ktoré zaistia vždy včasné varovanie a zároveň vodiča zbytočne neruší. Vzdialenosť upozornenia na radary je závislá na aktuálnej rýchlosti a je možné si nastaviť aj minimálnu rýchlosť pri ktorej budete pred radarom varovaní.

V spojení s laserovou rušičkou Vám antiradar Protector zaisťuje prakticky 100% ochranu proti zmeraniu všetkými v SR používanými radarmi. Antiradar Protector využíva k radarovej detekcii vylepšenú anténu platformy Beltronics EURO. Iba antiradary platformy Beltronics EURO dokážu o prítomnosti radaru typu Ramer informovať na dostatočnú vzdialenosť a poskytnúť tak vodičovi dostatočnú dobu na reakciu a korekciu rýchlosti. Navyše pomocou voliteľného príslušenstva, tzv Antenna boosteru, môžete už tak vynikajúcu citlivosť ešte vylepšiť. Zvýšenie citlivosti sa pohybuje v rozmedzí 30 až 50% a tak antiradar Protector dosahuje úplne unikátnych detekcií!

Rada pred nákupom
Pre docielenie naozaj 100% ochranu aj proti laserovým meračom odporúčame kombináciu antiradaru Protector s produktom AntiLaser.

Inštalácia zariadenia do vozidla
K antiradaru Protector zabezpečujeme odbornú montáž na akékoľvek vozidlo. Bližšie informácie vrátane cien montáže na telefóne.


Ďalšie funkcie, špecifikácie, parametre, rozmery ...

Operačné pásma
• X-band 10.525 GHz ± 25 MHz (softwérovo deaktivované)
• K-band 24.150 GHz ± 100 MHz
• Ka-band 34.700 GHz ± 1300 MHz
• Ka Narrow 34.0, 34.3, 34.7 a 35.5 GHz ± 80 MHz

Rozmery (cm)
• 8,0cm x 9,3cm x 9,6cm (radarová anténa)
• 0,6cm x 1,8cm x 1,8cm (ovládanie)
• 1,8cm x 5,8cm x 6,0cm (GPS modul)
• 5,7cm x 5,4cm x 5,7cm (reproduktor)

Antiradar Protektor 850SK

Doplnkové informácie

Copyright © 2016 Secar Košice,s.r.o.. Všetky práva vyhradené.
Montáž zabezpečovacej techniky nám umožňuje licencia na prevádzkovanie TECHNICKEJ SLUŽBY č. PT 000330.
DMC Firewall is a Joomla Security extension!