Autopríslušenstvo do vozidiel

V ponuke je široký sortiment zariadení uľahčujúci a spríjemňujúcich život vo vozidle.  Keďže ponuka v tejto kategórii je veľmi veľká,  nemusíte v nej nájsť konkrétny typ výrobku v danej kategórii. Aj napriek tomu, že ho na stránkach neuvádzame s najväčšou pravdepodobnosťou Vám ho vieme dodať a namontovať, preto neváhajte a kontaktujte nás!  Na stránky sa snažíme umiestňovať len preverené a otestované výrobky, ktoré spĺňajú naše interné podmienky kvality a úžitkovosti.

Zobr. počet 
Názov Dátum úpravy Autor Počet návštev
Denné svietenie-DRL 30. október 2011 Napísal: Hlavný správca 5357
Parkovací asistent KEETEC BS 400 22. december 2011 Napísal: Ing. Ľubomír Adamkovič 3539
Parkovací asistent KEETEC BS 200 TRUCK 22. december 2011 Napísal: Ing. Ľubomír Adamkovič 2920
Parkovací asistent KEETEC BS 200 22. december 2011 Napísal: Ing. Ľubomír Adamkovič 3549
Parkovací asistent PS-084II 22. december 2011 Napísal: Ing. Ľubomír Adamkovič 2745
Parkovací asistent KEETEC BS 400 LED 22. december 2011 Napísal: Ing. Ľubomír Adamkovič 2776
Parkovací asistent PS-086 22. december 2011 Napísal: Ing. Ľubomír Adamkovič 2570
Parkovací asistent KEETEC BS 340 22. december 2011 Napísal: Ing. Ľubomír Adamkovič 2986
Parkovací asistent Steelmate PTS800M7M8 26. apríl 2012 Napísal: Ing. Ľubomír Adamkovič 2646
Parkovací asistent KEETEC BS 800 LED 22. december 2011 Napísal: Ing. Ľubomír Adamkovič 2502

Podkategórie

 • Denné svietenie

  Denné svietenie

  Vyriešte si dené svietenie automatickým systémom. Je možná aktivácia softwaru vozidla, domontovnie automatického spínača svetiel, alebo montážou prídavných schválených svetmetov. Dodáme Vám a namontujeme LED svetlá pre denné svietenie - pre použitie na vozidlá s pracovným napätím 12V, vysoko výkonné LED diódy, hliníkový kryt, funkcia automatického zapnutia / vypnutia, IP44, homologizácia podľa vyhlášky ECE R 87.

  Počet článkov:
  1
 • Parkovacie systémy

   

  Vybavte vozidlo vhodným parkovacím systémom!

  parkovanie medzi električky

  V ponuke sú rôzne zostavy senzorov, cúvacích kamier a zobrazovacích displejov.

  Senzory cúvania sú zariadenia, ktoré výrazne uľahčia parkovanie a akusticky aj opticky signalizujú vzdialenosť prekážok mimo zorného poľa vodiča. Ich výhoda sa prejaví hlavne pri parkovaní v stiesnených priestoroch a veľkých parkoviskách v nákupných centrách, kde sa vždy všetci niekde ponáhľajú. 

  Pozor!

  V internetových obchodoch je možné zakúpiť rôzne snímače, za veľmi výhodných podmienok. Ak Vám nefungujú, ich výmena za iný typ, alebo vrátenie peňazí Vám nepomôže, keď máte navŕtané 4 veľké diery v nárazníku. 

  Počet článkov:
  10
 • Tempomaty

  Tempomat- ovládanie cm35Tempomaty

  Zabezpečíme dodávku a montáž tempomatov do vozidiel s 12V napájaním.

  Sme montážne stredisko pre dovozcu Phobos systems.

  Všetky produkty z ponuky www.autoalarm.sk je možné zakúpiť priamo u nás za rovnakú cenu. Pre bližšie informácie budete presmerovaný na stránku dovozcu.

  Počet článkov:
  5
 • Handsfree sady

  Bluetooth handsfree sady do vozidiel.

  burry 9056 plus

  Zariadenia slúžia prednostne na telefónovanie "bez rúk", ale umožňujú aj prehrávanie hudby z mobilných telefónov v reproduktoroch vozidla. Sady sú dodávané vo viacerých vyhotoveniach a môžu byť namontované na pevno, alebo sú dodávané ako prenosné.

  Počet článkov:
  3
 • Vyhrievanie sedadiel

  Vyhrievanie sedadiel

  Vyhrievané sedadlá Vám v zimnom a prechodnom období výrazným spôsobom spríjemnia cestovanie. Všetky sady sú vybavené termostatom s jedno, dvoj, alebo troj stupňovou reguláciou, aby nedochádzalo k prehrievaniu tela.  Veľmi obľúbené sú sady s karbónovou výhrevnou sieťou pre ich výhodu, ktorá spočíva v rovnomernom rozdelení teploty a prispôsobeniu tvaru sedadla. Sady s odporovou špirálou majú rýchlejší nábeh teploty, čo je veľmi výhodné pri hrubích poťahových materiáloch sedadiel.

  Počet článkov:
  4
 • Čierne skrinky

  Čierna skrinkaČierne skrinky do vozidiel

  Čierne skrinky do vozidiel sú zariadenia, ktoré umožňujú zaznamenávať prevádzkové stavy vozidla počas jazdy. Napríklad gps polohu, rýchlosť, zrýchlenie (brzdenie) v troch osiach, zaznamenávajú audio a jeden alebo viac video kanálov. Sú ideálnym riešením pri dokazovaní v prípade nehody, napadnutia, alebo neoprávnenej jazdy

  Počet článkov:
  2
 • Centrálne zamykania

  centrálne zamykanieCentrálne zamykania

  V ponuke sú univerzálne sady skladom.  Sady podľa typu vozidiel je možné dodať a namontovať na objednávku. Centrálne zamykanie môže by ovládané ručne, diaľkovým ovládačom od alarmu, alebo je možné ho dodať s diaľkovými ovládačmi. Novinkou je automatické ovládanie "KEYLESS" priblížením k vozidlu sa dvere odomknú a po vzdialení zamknú, takže už nemusíte riešiť, či Ste auto zamkli.smiley

  V ponuke sú aj špeciálne servomotory a magnety na ovládanie 5. dverí a kufra.

  Počet článkov:
  0
 • Elektrické okná

  Elektrické okná- súpravy, moduly a spínače

  elektrický spínač ovládania okienUniverzálna súpravy elektrických okien s možnosťou sekvenčného ovládania a modulmi doťahovania okien sú určené skoro do všetkých druhov vozidiel ( + verzie pre FABIU a OCTAVIU), výrazne prispievajú k zvýšeniu komfortu vo vozidle.

  Počet článkov:
  5
 • Montáž audio

  Montáž audio systémov

   
  Prevedieme odbornú montáž autorádií, CD/MD meničov, zosilňovačov, reproduktorov, antén, hand-free sád,... Zároveň Vám ponúkame katalógový predaj týchto výrobkov. Sme schválené montážne stredisko pre sieť obchodných domov NAY. Na montáž výrobkov zakúpených v tejto sieti poskytujeme zľavu.

  Audiosystémy

  Počet článkov:
  0

Doplnkové informácie

Copyright © 2016 Secar Košice,s.r.o.. Všetky práva vyhradené.
Montáž zabezpečovacej techniky nám umožňuje licencia na prevádzkovanie TECHNICKEJ SLUŽBY č. PT 000330.
DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd