Pozerá či je vo vozidle alarmAutoalarmy

Autoalarmy sa stávajú bežnou súčasťou výbavy vozidiel. Každý majiteľ po kúpe nového, alebo jazdeného vozidla by mal uvažovať o inštalácií autoalarmu, alebo ak je vozidlo vybavené autoalarmom nechať si urobiť jeho revíziu, aby neostal nemilo prekvapený pri napadnutí vozidla. V nových vozidlách sa stalo, že alarmom vozidlo nebolo vybavené aj napriek deklarácii predajcu, alarm bol v servisnom režime, takže vozidlo nebolo chránené, alebo "kvalita" alarmu bola na takej úrovni, že tam ani nemusel byť (k odalarmovaniu dôjde pri násilnom pretočení , alebo pri vyplanžetovaní vložky zámku dverí a pri rozbití okná je alarm taktiež ticho). Pri jazdených vozidlách nový majiteľ nemá často všetky ovládače, nie sú funkčné všetky snímače, alarm sa nachádza v servisnom režime a majiteľ nemá návod na obsluhu daného alarmu. Pri náhodnom zapnutí niektorej automatickej funkcie často dochádza k vymknutiu, alebo k zapnutiu "proti únosovej funkcie", keď alarm húka a znemožňuje naštartovanie vozidla. Navštívte strediská spoločnosti Secar Košice, s.r.o., kde Vám dodáme a odborne namontujeme autoalarm, alebo urobíme revíziu už namontovaného autoalarmu s vydaním platného osvedčenia pre poisťovne. Môžete si vybrať autoalarmy týchto značiek: Fandor, Jablotron, Keetec, Magicar, Mistrál Max, Meta, Cobra,... Servis a demontáže starých alarmov z vozidiel (Excaliber, Moss, Avital, Cliford,...)

Zobr. počet 
Názov Dátum úpravy Autor Počet návštev
Fandor DS 512 GSM 25. október 2015 Napísal: Ing. Ľubomír Adamkovič 1339
Fandor DS 512 GPS 25. október 2015 Napísal: Ing. Ľubomír Adamkovič 1659
Autoalarm CA 1803BT.CAN Athos 27. máj 2012 Napísal: Ing. Ľubomír Adamkovič 4386
Autoalarm CA 1803BT Athos 01. marec 2012 Napísal: Ing. Ľubomír Adamkovič 6608
Autoalarm CA 1802 Athos 01. marec 2012 Napísal: Ing. Ľubomír Adamkovič 5075
Magicar M1090AS CAN BUS 17. december 2014 Napísal: Ing. Ľubomír Adamkovič 1285
Magicar M880AS 17. december 2014 Napísal: Ing. Ľubomír Adamkovič 1801
Magicar M881A CAN BUS 26. september 2012 Napísal: Ing. Ľubomír Adamkovič 3642
Magicar M881A 26. september 2012 Napísal: Ing. Ľubomír Adamkovič 3765
Autoalarm Mistral 06. január 2012 Napísal: Ing. Ľubomír Adamkovič 4125

Podkategórie

 • GPS a GSM autoalarmy

  GPS/GSM autoalarmy, alebo autoalarmy na mobil

  GPS alarm Moderné technológie prinášajú nielen spoľahlivú ochranu vozidla, ale rozširujú aj jeho úžitkové vlastnosti. Autoalarmy s GSM komunikáciou sú schopné užívateľa informovať, veľmi podrobne na mobilný telefón, čo sa deje. Z mobilného telefónu možno s vozidlom komunikovať, zablokovať jeho použitie alebo dokonca ovládať.

  Počet článkov:
  5
 • Dvojcestné autoalarmy

  Dvojcestné autoalarmy

  Dvojcestné autoalarmy sú spoľahlivou ochranou vozidla na kratšie vzdialenosti. Ich výhodou je, že informáciu o svojom stave  zobrazujú graficky na diaľkovom ovládači alarmu. Takže vodič je o zamknutí, odomknutí a príčine poplachu ihneď informovaný. Dosah týchto zariadení je 1 až 2 kilometre na otvorenom priestore, ale v zastavanej oblasti je potrebné počítať so spoľahlivou komunikáciou do 300m. Tieto zariadenia preto odporúčame do vozidiel, ktoré parkujú tak povediac "pod oknom".

  Display Magicar

  Počet článkov:
  4
 • Jednocestné alarmy

  Jednocestné alarmy

  Autoalarm

  Jednocestné alarmy sú klasické alarmy, ktoré pri narušení vozidla spustia akustickú a svetelnú signalizáciu, čím vozidlo upozorní na seba a má za úlohu vyplašiť prípadného páchateľa. V ponuke je široký sortiment autoalarmov s možnosťou ovládania prídavnými ovládačmi, originálnymi oládačmi vozidla, alebo ich kombináciou.

  Počet článkov:
  8
 • Príslušenstvo k autoalarmom

  Príslušenstvo k autoalarmom

  V ponuke je široký sortiment snímačov, modulov a sirén zvyšujúci komfort a úžitkové vlastnosti alarmov.

  Počet článkov:
  0

Doplnkové informácie

Copyright © 2016 Secar Košice,s.r.o.. Všetky práva vyhradené.
Montáž zabezpečovacej techniky nám umožňuje licencia na prevádzkovanie TECHNICKEJ SLUŽBY č. PT 000330.
Our website is protected by DMC Firewall!